• Wpisów: 378
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 17:55
  • Licznik odwiedzin: 25 955 / 1520 dni
 
szalone6
 
- Kochasz mnie jeszcze? - spytałam i opuściłam wzrok na swoje buty. Boje się odpowiedzi, ale również bardzo chce ją poznać. Muszę wiedzieć, czy jest jeszcze o co walczyć.
- Nigdy nie przestałem. - usłyszałam odpowiedź i poczułam jak kamień spada mi z serca. Dobrze to usłyszeć. Teraz mogę walczyć.
- Wiem, że oboje zawiniliśmy. Popsuliśmy to co było między nami. Taka piękna rzecz, a tak szybko się rozleciała... Po części to moja wina, po części twoja. Wspólnie pozwoliliśmy by się to rozpadło, to może wspólnie postaramy się to naprawić... Spróbujmy jeszcze raz... proszę. - czekałam z niecierpliwością na odpowiedź.
- Olga... Proszę... Nie teraz. - powiedział to z taki stoickim spokojem, a ja poczułam jakby mnie przebił nożem. Nie potrzebna mu broń, mnie może zabić słowami. Mimowolnie łzy napłynęły mi do oczu, a potem skapywały po policzkach. Głos utknął mi w gardle. Nogi się pode mną ugięły, a jedyne na co miałam ochotę to uciec. Jak najdalej. Od niego. Od Vicki. Od całego świata. I już nigdy nie wrócić. Mam dość!
- Ale... dlaczego? - wyszeptałam dławiąc się łzami.
- Po prostu. Dajmy sobie czas.
- Ale Dawid... Ja nie daję bez ciebie rady.
- Tak tylko ci się wydaje. - odrzekł, nie ukazują żadnych uczuć.
- Każdego dnia płaczę przytłoczona codziennością. Ciągłymi docinkami Vicki. Ja naprawdę mam tego dość. Potrzebuję kogoś kto mi pomoże.
- Mnie też denerwuje, ale musimy dać sobie czas, jeśli chcemy by było tak jak kiedyś.
- Ale dlaczego mi to robisz?
- Muszę to wszystko przemyśleć. Czy to... Czy my... W ogóle jest sens w tym trwać. Czy potrafimy odbudować to, co było kiedyś. Zróbmy sobie małą przerwę. - powiedział i poszedł z powrotem zostawiając mnie samą. Dostałam za swoje. Przecież nic co piękne, nie może być prawdziwe. Wróciłam do pensjonatu nie zwracając na nic ani na nikogo uwagi. Weszłam do pokoju i od razu skierowałam się do łazienki. Usiadłam na podłodze i jeszcze bardziej zaczęłam płakać z bezsilności. Dopadła mnie ogromna złość na Vicki, a po chwili dostrzegłam jej kosmetyczkę. Skoro ona może, to czemu ja nie? Zaczęłam w niej grzebać  poszukiwaniu rzeczy, z których mogłabym zakpić. Nie było tam nic szczególnego. Natrafiłam na paczkę żyletek. Od razu przyciągnęły moją uwagę. Wyjęłam jedną i zaczęłam się nią bawić. Tak bardzo pragnęłam przejechać nią po ręce. Zamknęłam oczy, przyłożyłam ją do nadgarstka i szybkim ruchem przejechałam. Momentalnie pojawiła się krew. Wiem, że to dziwne, ale poczułam się lepiej. Nie bolało już rozstanie, tylko ręka. Zamieniłam ból psychiczny na fizyczny. Już miałam robić drugą kreskę, kiedy usłyszałam głosy dziewczyn. Wróciły. Posprzątałam łazienkę, obandażowałam rękę i naciągnęłam rękawy. Przeszłam obojętnie obok nich i poszłam spać.

(Trwa ładowanie załączników…)

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków